1 urodziny serii klasyki - wyjątkowa promocja !

Cenega Poland z nieukrywaną radością informujemy, iż 18 maja seria Kolekcja Klasyki (najchętniej kupowane gry komputerowe w Polsce!) obchodzić będzie wyjątkowy jubileusz – pierwszą rocznicę istnienia na rynku! Jednym słowem, już od roku tytuły z serii Kolekcja Klasyki są w Waszych domach dostarczając najlepszych zbiorów gier (Antologie!) oraz rozrywki na najwyższym poziomie.

@ 07.05.2007, 15:38
"Arturo"
pc, press info


Cenega Poland z nieukrywaną radością informujemy, iż 18 maja seria Kolekcja Klasyki (najchętniej kupowane gry komputerowe w Polsce!) obchodzić będzie wyjątkowy jubileusz – pierwszą rocznicę istnienia na rynku! Jednym słowem, już od roku tytuły z serii Kolekcja Klasyki są w Waszych domach dostarczając najlepszych zbiorów gier (Antologie!) oraz rozrywki na najwyższym poziomie. Dzisiaj przyszła pora, aby po oficjalnych smyczach ujawnić drugą z trzech wyjątkowych promocji, jakie przygotowaliśmy z okazji I Urodzin serii Kolekcja Klasyki.

Już od 18 maja w salonach EMPIK® rusza promocja, jakiej jeszcze nigdy wcześniej nie było! Wystarczy, że odwiedzisz wybrany salon sieci EMPiK w Polsce i kupisz 3 dowolne gry z serii Kolekcja Klasyki, a przy kasie dostaniesz wyjątkowe zaproszenie do kin sieci Cinema City. To nie jest zwykłe zaproszenie, tylko voucher, czyli bilet, który jest ważny na dowolny film, na który można pójść o dowolnej porze dnia i nocy (oczywiście w ramach godzin pracy Cinema City) ważny aż do końca 2007 roku! Czy wybierzesz najnowszą superprodukcję, komedię romantyczną czy też film rodzinny w święta Bożego Narodzenia - Twój wybór, tylko my dajemy Ci tą możliwość!

Trzecią, niepowtarzalną promocję ujawnimy już w nadchodzącym tygodniu.

Kolekcja Klasyki to:
-Najlepsze, oczekiwane przez graczy tytuły w bardzo korzystnej cenie - jedynie 24.90 PLN;
-Unikalne na skalę światową Antologie, które zawierają poprzednie części danego tytułu;
-Eleganckie wydania - ekskluzywna poligrafia, nowoczesne pudełko DVD oraz wyczerpująca, drukowana instrukcja;
-Ponownie przetestowane i poprawione polskie wersje językowe z zaimplementowanymi najnowszymi patchami;
-Każda gra w polskiej wersji językowej - wiele z nich po raz pierwszy po polsku;
-W każdej grze super bonus! - najwyższej jakości poradniki na rynku polskim opracowane przez renomowany serwis GRY-OnLine oraz pełne instrukcje w formacie PDF, dzięki którym każdy gracz pozna wszystkie tajniki swojej ulubionej gry.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?