ELEX II z nowym zwiastunem pokazującym walkę; ruszyły też zamówienia przedpremierowe

ELEX II będzie dostępny w sklepach niebawem. Jeśli zamierzacie kupić nowe dzieło Piranha Bytes, możecie zrobić to już teraz.

@ 11.01.2022, 18:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

ELEX II z nowym zwiastunem pokazującym walkę; ruszyły też zamówienia przedpremierowe

Premierę ELEX II zaplanowano na początek marca bieżącego roku. Jeśli czekacie z wypiekami na twarzy na kontynuację cyklu opracowanego przez Piranha Bytes, to powinny Was ucieszyć najnowsze wieści w temacie gry.

Przede wszystkim deweloperzy opublikowali w sieci kolejny zwiastun nadchodzącego projektu. Skupia się on na ukazaniu systemu walki, który przeszedł sporo zmian i modyfikacji w stosunku do pierwowzoru. Potyczki są dzięki temu bardziej porywające i dynamiczniejsze.

Jak zobaczycie poniżej, walczyć możemy na wiele rozmaitych sposobów, zależnych zarówno od umiejętności głównego bohatera, jak i oręża, z którego korzysta. Są miecze, topory, zaklęcia, łuki i różne dziwne urządzenia, których nazw w tym momencie nie sposób zgadnąć. Całość wygląda naprawdę ciekawie i efektownie.

Druga dobra wiadomość, z którą do Was przychodzimy związana jest ze startem zamówień przedpremierowych. ELEX II możecie bowiem już teraz kupić w ramach pre-orderów na wszystkich platformach docelowych gry, czyli PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wydania przeznaczonego dla blaszaków, koniecznie rzućcie okiem na jego wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Elex II

Elex II

Premiera: 01 marca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Elex II to kontynuacja cRPG-a akcji z 2017 roku od niemieckiego studia Piranha Bytes. Autorzy gry są znani m.in. z kultowej w Polsce serii Gothic oraz marki Risen.Fabuła ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?