Assassin's Creed: The Ezio Collection zadebiutuje w lutym na Nintendo Switch

Przygody Ezio Auditore trafią na Nintendo Switch już w lutym!

@ 11.01.2022, 18:48
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Assassin's Creed: The Ezio Collection zadebiutuje w lutym na Nintendo Switch

Kolejne gry z cyklu Assassin's Creed trafią na Nintendo Switch! Ubisoft oficjalnie zapowiedziało porty trzech kolejnych tytułów na konsolkę Japończyków. Premiera pakietu Assassin's Creed: The Ezio Collection odbędzie się już 17 lutego!

Ubisoft szykuje zestaw trzech gier na Switcha. Są to przygody doskonale nam znanego Ezio Auditore, czyli mówimy tutaj o trylogii - Assassin's Creed II, Assassin's Creed Brotherhood oraz Assassin's Creed Revelations. Gry trafią na Switcha wraz z wszystkimi aktualizacjami oraz wydanymi na ich potrzeby dodatkami. Co więcej, w ramach kolekcji będziemy mogli też obejrzeć dwa filmy krótkometrażowe - Assassin's Creed Lineage i Assassin's Creed Embers.

Assassin's Creed: The Ezio Collection pojawi się w wydaniu pudełkowym, ale na kartridżu znajdziemy tylko Assassin's Creed II. Pozostałe gry oraz dodatkową zawartość do nich będziemy musieli pobrać z eShop po wcześniejszej aktywacji dołączonego do pudełka kodu. 

Oczywiście nie zabraknie tu polskiej wersji językowej w formie napisów.


Sprawdź także:
Assassin's Creed: The Ezio Collection

Assassin's Creed: The Ezio Collection

Premiera: 15 listopada 2016
PS4, XBOX ONE, SWITCH

Assassin's Creed: The Ezio Collection, jak tytuł wskazuje, to paczka trzech gier ze słynnym Ezio w roli głównej. W skład pakietu wchodzą Assassin's Creed II, Assassin's C...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?