ELEX II - dziś premiera gry na PC i konsolach

Najnowszy projekt studia Piranha Bytes, czyli ELEX II, jest już dostępny w sklepach.

@ 01.03.2022, 09:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

ELEX II - dziś premiera gry na PC i konsolach

ELEX II to kolejny projekt znanego i lubianego w Polsce studia Piranha Bytes. Jego premiera ma miejsce dzisiaj, a z pierwszych recenzji wynika, że deweloperzy ponownie przygotowali to, na co liczyli fani. Mamy więc rozbudowane RPG, wypełnione wyborami oraz zadaniami, zarówno głównymi, jak i pobocznymi.

ELEX II kupić możecie w wersjach dedykowanych dla komputerów osobistych, a także konsol PlayStation oraz Xbox. Niezależnie od tego, na jaką platformę się zdecydujecie, otrzymacie kontynuację przygód Jaxa, który znowu musi zmierzyć się z najeźdźcami. Jego celem jest ponadto zjednoczenie wszystkich mieszkańców planety Magalan, bo tylko w ten sposób możliwe będzie osiągnięcie zwycięstwa.

Naszą recenzję ELEX II przeczytacie na łamach portalu niebawem. Póki co pamiętajcie o tym, żeby w przypadku zainteresowania wydaniem dla komputerów osobistych sprawdzić jego wymagania sprzętowe. Gra nie jest przesadnie zasobożerna, ale lepiej mieć pewność, że działać będzie poprawnie.

Poniżej znajdziecie ostatni zwiastun ELEX II - wyjaśniający najważniejsze jej założenia.


Sprawdź także:
Elex II

Elex II

Premiera: 01 marca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Elex II to kontynuacja cRPG-a akcji z 2017 roku od niemieckiego studia Piranha Bytes. Autorzy gry są znani m.in. z kultowej w Polsce serii Gothic oraz marki Risen.Fabuła ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?