ELEX II - zobaczcie film pokazujący najważniejsze aspekty gry

Deweloperzy ELEX 2 postanowili nakreślić frakcje, świat, walkę i wiele innych kluczowych elementów projektu.

@ 24.02.2022, 11:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

ELEX II - zobaczcie film pokazujący najważniejsze aspekty gry

Premiera ELEX II coraz bliżej. Bohater cyklu powróci 1 marca, a jako że mamy do czynienia z kontynuacją, nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem to, że deweloperzy nie eksperymentowali i zamiast tego przygotowali dla nas więcej tego, co dobre było w przypadku "jedynki".

Na wzór innych gier studia Piranha Bytes, zaczynamy z bohaterem pozbawionym wyjątkowych umiejętności - osłabionym i ograbionym z wyposażenia. W miarę progresji pozyskujemy oczywiście nowy sprzęt, a także zdolności, które pozwalają nam skuteczniej zmierzyć się z czekającymi na protagonistę wyzwaniami.

Aby pokazać nam kluczowe elementy ELEX II, deweloperzy przygotowali widoczne poniżej wideo. Z seansu dowiadujemy się o postaciach niezależnych, frakcjach, wyborach, walce oraz kompanach, którzy będą w stanie dołączyć do nas i zaoferować wsparcie. Jeśli na grę czekacie, koniecznie spójrzcie na odtwarzacz.

ELEX II zadebiutuje 1 marca, a dostępne będzie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wersji dla blaszaków, koniecznie spójrzcie na jej wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Elex II

Elex II

Premiera: 01 marca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Elex II to kontynuacja cRPG-a akcji z 2017 roku od niemieckiego studia Piranha Bytes. Autorzy gry są znani m.in. z kultowej w Polsce serii Gothic oraz marki Risen.Fabuła ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?