Zwiastun Horizon II: Forbidden West pokazuje nowe maszyny w grze

Deweloperzy Horizon II: Forbidden West postanowili zaprezentować nam dwie całkiem nowe maszyny, którym Aloy będzie musiała stawić czoła.

@ 16.12.2021, 17:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Zwiastun Horizon II: Forbidden West pokazuje nowe maszyny w grze

Studio Guerrilla Games, twórcy Horizon II: Forbidden West, opublikowało w sieci kolejny materiał promujący wspomniane przedsięwzięcie. Tym razem dostaliśmy wideo, na którym zobaczyć możemy nowe maszyny, z którymi będzie musiała się zmierzyć protagonistka, Aloy.

Konstrukcje, o których mowa to Rollerback oraz Slitherfang (nie znamy niestety oficjalnego tłumaczenia). Pierwsza to coś w rodzaju pancernika, który jest w stanie zwinąć się w kłębek, a następnie przetoczyć przez potencjalnych wrogów. Druga to coś jakby wąż, który potrafi szybko i sprawnie śmigać po piasku, a także okrążać oponentów.

Każda maszyna w Horizon II: Forbidden West zachowuje się oczywiście w charakterystyczny sposób, ma też unikatowe słabe punkty, które należy wyeksploatować, aby osiągnąć zwycięstwo w walce. Co istotne, z każdego pokonanego przeciwnika Aloy jest w stanie czerpać surowce, które następnie wykorzystuje do tego, by poprawić swoje wyposażenie.

Premierę Horizon II: Forbidden West zaplanowano na 18 lutego 2022 roku, a grać będziemy na PlayStation 4 i PlayStation 5. Poniżej zwiastun, o którym mowa, a także garść nowych fotek.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:39, 17.12.2021
Te nowe maszyny wyglądają przepięknie Szczęśliwy Ciekawi mnie czy wypuszczą specjalną edycję tak jak przy pierwszej części, do dziś mnie boli, że nie udało mi się jej kupić Dumny
0 kudosBarbarella.   @   17:41, 17.12.2021
Gościu który potrafi się zwinąć w kłębek i przetoczyć się po oponencie ? Kurka w jakiejś grze się z kimś takim spotkałam ? No był taki. Ale co to była za gra ?