Fortnite otrzyma crossover z Gears of War

Ostatnie dzieło Epic Games, Fortnite, otrzyma zawartość nawiązującą do bardzo popularnej serii Gears of War.

@ 10.12.2021, 16:32
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, mob, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Fortnite otrzyma crossover z Gears of War

Epic Games ogłosiło, że dwie z jej najpopularniejszych marek połączą siły na dłuższy moment. Zawartość z Gears of War pojawi się w Fortnite.

Gracze mogą już kupować stroje Marcusa Fenixa i Kait Diaz w sklepie z przedmiotami Fortnite. Są one częścią pakietu znanego jako zestaw Delta-One, który zawiera również wiele akcesoriów. Mianowicie Back Bling Sonic Resonator Back Bling dla Marcusa i Reyna Back Bling dla Kait Diaz.

Będzie też kilka dodatkowych akcesoriów inspirowanych Gearsami: kilof Breaker Mace, kilof Thumber, Butcher Cleaver Pickaxe i Skiff Glider z Gears 5. Gracze mogą również odebrać emotikonkę sztuczki z nożem oraz pakiet Kait i Marcusa, który zawiera spray Emergence Hole. Jako dodatkowy bonus, po rozegraniu meczu na Xbox Series X|S i kupieniu Marcusa, dostaniecie dla niego alternatywny strój w stylu Matte Black Style.

Oprócz tego w grze pojawią się również specjalne zadania związane z Gears of War. Będą dostępne do 17 grudnia. Ukończenie ich wszystkich zapewni dodatkowy spray Crismon Omen.

Fortnite jak widać się rozwija i wprowadza do swojego świata kolejne marki. Tutaj aż się prosiło o crossover, głównie z uwagi na fakt, iż to projekty tego samego producenta.

Jeśli nie graliście w Fortnite, pamiętajcie by w przypadku zainteresowania wersją PC sprawdzić jej wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Fortnite

Fortnite

Premiera: 25 lipca 2017
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE, MOB, SWITCH, PS5, XBOX X/S

Fortnite to kolejna produkcja studia Epic Games, czyli twórców takich klasyków jak Unreal Tournament czy Gears of War. Produkcja jest utrzymana w gatunku battle royal i d...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?