Battlefield 2042 otrzymuje dużą aktualizację

Najnowsza gra Electronic Arts i DICE, czyli Battlefield 2042, została konkretnie zaktualizowana.

@ 10.12.2021, 16:41
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Battlefield 2042 otrzymuje dużą aktualizację

Electronic Arts i DICE przygotowały aktualizację 3.1 dla wieloosobowej strzelaniny Battlefield 2042, która, jak mówią, będzie ostatnim patchem w tym roku. Aktualizacja skupia się głównie na technicznych ulepszeniach gry, będąc kontynuacją patcha z zeszłego tygodnia. Jeśli chodzi o to, jakie zmiany zauważymy, poniżej mamy krótkie podsumowanie.

  • Ulepszenia spójności rejestracji trafień pocisków;
  • Zmiany w balansie dla rozrzutu i odrzutu pocisków;
  • Dalsze zmiany balansu działek pojazdów naziemnych 30 mm, 40 mm i 57 mm w celu zmniejszenia ich skuteczności przeciwko piechocie;
  • Naprawiono rzadki błąd, w którym gracz mógł wydawać się niewidzialny dla wrogów;
  • Poprawki kilku błędów związanych z granatami i wyrzutniami;
  • Ulepszenia w menu dla graczy Xbox, ułatwiające rezygnację z gry międzyplatformowej;
  • Wiele ulepszeń dźwięku, mających poprawić ogólne wrażenia dźwiękowe, koncentrujące się na klarowności, odległości i percepcji kierunku.

Aktualizacja 3.1 jest już dostępna w Battlefield 2042 na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i PC. W zeszłym tygodniu EA ogłosiło zamiar uruchomienia połączonego uniwersum Battlefield na wielu platformach, ale również obiecało tryb Battle Royale w 2022. Teraz DICE idzie na upragniony urlop z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Jeśli rozważacie zakup Battlefield 2042, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?