Dziś premiera filmu Pogromcy Duchów: Dziedzictwo

Jeśli czekaliście na kolejną odsłonę filmu z serii Pogromcy Duchów, to mamy dobre wieści. Dziś ma miejsce kinowa premiera obrazu zatytułowanego Dziedzictwo.

@ 19.11.2021, 09:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Dziś premiera filmu Pogromcy Duchów: Dziedzictwo

Na początku tygodnia przypominaliśmy o zbliżającej się premierze filmu Pogromcy Duchów: Dziedzictwo. Przy okazji zapowiedzieliśmy dla Was kolejny konkurs, w którym do wygrania są cenne nagrody. Jeśli na debiut obrazu czekaliście, to wiedzcie, że właśnie dziś ma on miejsce!

Pogromcy Duchów: Dziedzictwo jest od dziś dostępne we wszystkich dobrych kinach w Polsce. Stanowi on kontynuację popularnego cyklu, a przy okazji hołd skierowany w stronę oryginałów. Fabuła przedstawia nam losy samotnej matki, która - ze względu na problemy finansowe - zostaje eksmitowana z dwójką dzieci ze swojego dotychczasowego domu. Zmuszeni są oni do przeprowadzki na zniszczoną, ledwie trzymającą się "kupy" farmerską chatę w Summerville, w stanie Oklahoma.

Po dotarciu do celu farmę nawiedza seria niewyjaśnionych trzęsień ziemi, które nie mają całkowicie sensu. Trzęsienia otwierają wejście do starej kopalni, która niegdyś należała do rzekomego okultysty, Ivo Shandora. To właśnie na farmie dzieciaki znajdują nawiązania do oryginalnego Ghostbusters oraz swojego dziadka.

Pogromcy Duchów: Dziedzictwo zbiera póki co całkiem niezłe recenzje - szczególnie od samych widzów - więc jeśli rozważacie wizytę w kinie w najbliższy weekend, pomyślcie o obejrzeniu Dziedzictwa. Naszą recenzję będziecie mogli przeczytać niebawem.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?