Deathloop otrzymało kolejną aktualizację, zmienia ona zachowanie przeciwników

Deweloperzy Deathloop ciągle usprawniają swoje nowe dzieło. Tym razem zmodyfikowali algorytmy sztucznej inteligencji, czyniąc przeciwników bardziej zajadłymi.

@ 19.11.2021, 10:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Deathloop otrzymało kolejną aktualizację, zmienia ona zachowanie przeciwników

Deathloop to jedna z ciekawszych gier ostatnich miesięcy, o czym możecie przeczytać w naszej recenzji. Mimo że projekt był ogólnie całkiem nieźle opracowany, deweloperzy nie ustrzegli się błędów. Część z nich usuwa najnowsza aktualizacja. Wprowadza ona też garść usprawnień.

W sieci pojawił się kolejny patch dla Deathloop. Łatka oznaczona numerkiem 1.2 to między innymi poprawiona sztuczna inteligencja. Dzięki nowym algorytmom oponenci zachowują się sprytniej i potrafią skuteczniej wyeliminować głównego bohatera, Cole'a. Ponadto twórcy dorzucili możliwość zmieniania pola widzenia i efektu motion blur na PlayStation 5.

Aktualizacja zostanie oczywiście zaaplikowana automatycznie, jeśli nadal macie grę w swojej bibliotece. Jeśli chodzi o założenia projektu, są one stosunkowo proste. Mamy tu do czynienia z przedstawicielem gatunku roguelite. Główny bohater projektu wpada w pętlę czasoprzestrzenną, z której musi się oczywiście wydostać, a jedynym sposobem na to jest zlikwidowanie ósemki tzw. wizjonerów. Do celu brniemy z wykorzystaniem broni palnej oraz rozmaitych umiejętności specjalnych.

Deathloop dostępne jest obecnie na PC oraz PlayStation 5, a jeśli rozważcie zakup, koniecznie spójrzcie na naszą recenzję (link powyżej). Pamiętajcie też o zapoznaniu się z wymaganiami sprzętowymi gry, a w razie jakichkolwiek problemów skonsultujcie się z naszym poradnikiem.


Sprawdź także:
Deathloop

Deathloop

Premiera: 14 września 2021
PC, PS5

Deathloop to pierwszoosobowa gra akcji z silnymi elementami skradanki oraz strzelanki, która przenosi gracza na pogrążoną w anarchii wyspę Blackreef, gdzie trwają niekońc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?