Battlefield 2042 - prezentacja trybu Portal i gameplay. Wyczekiwany powiew świeżości?

DICE zaprezentowało nowe fragmenty z Battlefield 2042. W sieci pojawił się także gameplay z zupełnie nowego trybu Portal, mogącego wnieść do rozgrywki wyczekiwany powiew świeżości.

@ 03.11.2021, 17:44
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Battlefield 2042 - prezentacja trybu Portal i gameplay. Wyczekiwany powiew świeżości?

Studio DICE dokonuje ostatecznych szlifów w przypadku Battlefield 2042, przed wyznaczoną na 19 listopada premierą. W międzyczasie zaprezentowano jednak nowe fragmenty rozgrywki.

Poniżej obejrzycie dwa materiały. Pierwszy to oficjalna prezentacja gameplayu od DICE. Gameplay nie jest długi, ale za to diabelnie intensywny. Drugie wideo nagrał z kolei popularny youtuber jackfrags, i poświęcił je prezentacji zupełnie nowemu trybowi rozgrywki - Portal.

Wariant ten jest o tyle interesujący, że pozwala mieszać zawartość z różnych Battlefieldów. I tak możemy m.in. stoczyć bitwę nowoczesnym czołgiem przyszłości z maszyną pamiętającą II wojnę światową, a to wszystko na klasycznych mapach ze starszych odsłon, w ulepszonym wydaniu. Mowa tu o takich lokacjach jak Port Arica, El Alamein, Ofensywa w Ardenach, Valparaiso, Kaspijska Granica czy Kanały Nouszahr. Więcej szczegółów na temat trybu Portal przeczytacie na oficjalnej stronie gry.

Battlefield 2042 zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One oraz Xboksach Series S|X. Jeśli macie w planach rozgrywkę na blaszakach, zerknijcie na wymagania sprzętowe gry.Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?