Resident Evil Village i Monster Hunter Rise otrzymają darmowe DLC

Capcom szykuje darmowe dodatki do najnowszego Resident Evil oraz Monster Hunter: Rise. Póki co nie zdradzono jednak szczegółów na ich temat.

@ 01.11.2021, 11:16
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Resident Evil Village i Monster Hunter Rise otrzymają darmowe DLC

Kilka dni temu informowaliśmy o doskonałej sprzedaży Resident Evil Village. Tymczasem firma Capcom zdradziła, że nie zamierza porzucać projektu i szykuje dla graczy darmowe dodatki.

Informacja na temat DLC pojawiła się w ostatnim raporcie japońskiej korporacji, a wspomniał o nich Yoichi Egawa, dyrektor Capcom. W sekcji poświęconej planowanym wydatkom na najbliższy okres, nadmieniono właśnie darmowe rozszerzenia dla Resident Evil Village. Co więcej, podobne dodatki mają trafić też do Monster Hunter: Rise. W obu przypadkach nie znamy jednak dalszych szczegółów dotyczących ich zawartości czy daty premiery.

Nie pozostaje nic innego jak poczekać na dawkę konkretów. Raczej nie należy nastawiać się, że dodatki zadebiutują jeszcze w bieżącym roku, ale pewnie usłyszymy coś więcej na ich temat z początkiem 2022 roku.

Resident Evil Village debiutowało 7 maja na PC. Gra zebrała bardzo dobre noty, czego potwierdzeniem jest nasza recenzja. Produkcja debiutowała w angielskiej wersji językowej, ale od jakiegoś czasu dostępne jest w sieci fanowskie spolszczenie. Monster Hunter Rise jest z kolei dostępne od końcówki marca na Nintendo Switch, a w styczniu 2022 roku pojawi się wersja na PC. Na Steam można już sprawdzić udostępnioną niedawno wersję demo gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?