Gran Turismo 7 - zakulisowy film przedstawia samochody w grze

W Gran Turismo 7 znajdziemy oczywiście mnóstwo samochodów. Deweloperzy postanowili nam część z nich zaprezentować za sprawą zakulisowego filmu.

@ 26.10.2021, 17:28
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Gran Turismo 7 - zakulisowy film przedstawia samochody w grze

W Gran Turismo 7 będą setki - ponad 400 - samochodów. Wszystkie zostały oczywiście pieczołowicie opracowane, a efekty prac deweloperów możemy podziwiać za sprawą poniższego materiału filmowego. To swoisty dziennik dewelopera, w którym Kazunori Yamauchi, producent cyklu, mówi o grze.

Na premierę Gran Turismo 7 dostaniemy ponad 400 maszyn, a wiele z nich to "najbardziej fascynujące maszyny z historii motoryzacji". Dzięki dużej mocy obliczeniowej PlayStation 5, wszystkie auta mają wyglądać wyśmienicie. Mają być pełne detali, których nie dało się uwydatnić na poprzednich platformach.

Na szczęście nie oznacza to, że Gran Turismo 7 dla PlayStation 4 będzie zawodzić. Twórcy obiecują, że także ten wariant będzie się prezentował bardzo dobrze, a przekonamy się o tym oczywiście po premierze. Datę debiutu gry zaplanowano na 4 marca 2022 roku. Grać będziemy wówczas na PS4 i PS5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?