The Dark Pictures Anthology: House of Ashes na nowym komentowanym gameplayu

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący grę The Dark Pictures Anthology: House of Ashes. Wideo to prezentacja rozgrywki. Jest ono komentowane przez reżysera projektu.

@ 16.09.2021, 11:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Dark Pictures Anthology: House of Ashes na nowym komentowanym gameplayu

House Of Ashes to najnowsza gra z serii The Dark Pictures Anthology. Jej premiera coraz bliżej, a w związku z tym deweloperzy przygotowali specjalny materiał filmowy, w trakcie którego prezentują światu 20 minut rozgrywki ze swojego dzieła. Gameplay jest komentowany, abyście wiedzieli co obserwujecie na ekranie.

House Of Ashes przejmujemy kontrolę nad grupą ludzi, którzy znaleźli się w dość nietypowej sytuacji. Trafiają oni do Iraku, a na miejscu starają się przetrwać, ścigani przez potwory wychodzące ze starożytnej świątyni. Podziemne korytarze mogą stać się ich mauzoleum albo wybawieniem - wszystko w rękach gracza.

Więcej na temat gry znajdziecie w naszych wrażeniach z prezentacji za zamkniętymi drzwiami, której byliśmy świadkami jakiś czas temu. Jeśli chodzi o poniższe wideo, trwa ono mniej więcej 20 minut, a podczas seansu dyrektor gry, Will Doyle, prezentuje nam najważniejsze jej elementy oraz cechy, na których zbudowany cały cykl The Dark Pictures Anthology. Jest więc co nieco o wyborach, o postaciach, które kontrolujemy, a także o znajdźkach, na które natrafimy podczas zabawy.

Premierę The Dark Pictures Anthology: House of Ashes zaplanowano na 22 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli zamierzacie zakupić wersję dla komputerów osobistych, koniecznie zapoznajcie się z jej wymaganiami sprzętowymi.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?