Halo 5: Guardians nie trafi na PC - 343 Industries zaprzecza plotkom

Ekipa 343 Industries nie ma zamiaru przygotować specjalnego wydania Halo 5: Guardians przeznaczonego dla komputerów osobistych. Gra w związku z tym nadal dostępna będzie wyłącznie na konsolach Xbox One.

@ 16.09.2021, 10:52
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Halo 5: Guardians nie trafi na PC - 343 Industries zaprzecza plotkom

Wielki wyciek gier Nvidii obejmował Halo 5: Guardians na PC, ale deweloper 343 Industries potwierdził teraz, że nie planuje wypuścić gry z 2015 roku na PC.

Dyrektor Brian Jarrard powiedział na Twitterze, że Halo 5 mogło wywołać plotki, ponieważ tryb Forge jest dostępny na PC, ale pełna wersja gry nie zmierza na PC. „Może to chodziło tylko o Halo 5: Forge, ale mogę potwierdzić, że nie ma planów przeniesienia całego Halo 5 na PC” – powiedział Jarrard. Warto również zauważyć, że Nvidia przyznała, że na listę składały się „spekulacyjne” tytuły i gry, które zostały już wydane.

Jarrard wyjaśnił dalej, że 343 Industries rozumie, że istnieje „pewne żądanie” wśród społeczności Halo, aby zobaczyć Halo 5 na PC. Jednak, jak potwierdziło wcześniej studio, nie ma tego w planach, ponieważ jest w pełni skoncentrowane na wydaniu Halo Infinite w grudniu i ciągłym wsparciu dla Halo: The Master Chief Collection. Biorąc to pod uwagę, Jarrard dodał, że drzwi nie są całkowicie zamknięte, aby pewnego dnia Halo 5 mogło pojawić się na PC. Po prostu nie w najbliższym okresie.

Oprócz pełnej wersji Halo 5 na PC, fani pytali, czy 343 może dodać grę do Halo: The Master Chief Collection, ale tak też się nie stanie. Cóż, należy zatem oczekiwać na najnowszą odsłonę serii i liczyć, że Infinite będzie grą wybitną.


Sprawdź także:
Halo 5: Guardians

Halo 5: Guardians

Premiera: 27 października 2015
XBOX ONE

Kolejna odsłona serii Halo, przeznaczona tylko i wyłącznie konsoli Xbox One. Za jej produkcję odpowiada studio 343 Industries, wydania natomiast podjęła się firma Microso...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?