Grand Theft Auto V wkrótce opuści Xbox Game Pass

Ostatnia szansa na to, by zagrać w dzieło Rockstar w ramach subskrypcji Xbox Game Pass. Jeśli nie zdążycie, pozostanie Wam już tylko zakup gry.

@ 28.07.2021, 14:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Grand Theft Auto V wkrótce opuści Xbox Game Pass

Grand Theft Auto V to niebywale popularna gra. Na pewno miała ona wpływ na decyzje graczy co do tego, czy wykupić subskrypcję Xbox Game Pass czy nie, a niebawem nie będzie już ona częścią "równania". Jak się właśnie dowiedzieliśmy, przedsięwzięcie Rockstar wkrótce opuści usługę.

Redakcja PureXbox zauważyła w oficjalnej aplikacji Xbox Game Pass, że Grand Theft Auto V wyznaczone jest do opuszczenia platformy. W tym momencie nie mamy niestety konkretnego terminu, ale wszystko wskazuje na to, że chodzi o przyszły miesiąc. Prawdopodobnie również kilka pierwszych tygodni.

Jeśli planowaliście zagrać w GTA V na Xbox Game Pass, zróbcie to jak najszybciej. Szansa na to, że gra powróci do usługi jest raczej znikoma, tym bardziej, że Rockstar przygotowuje już next-genowe wydanie swojego hitu, mające zadebiutować na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S. Daty premiery jeszcze nie znamy, ale niebawem powinno się to zmienić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?