Premiera Microsoft Flight Simulator na Xbox Series X|S

Firma Microsoft i Asobo Studios wypuściły dzisiaj, 27 lipca, na konsolach Xbox Series X|S swój wydany oryginalnie w 2020 roku Microsoft Flight Simulator! Tytuł równocześnie dołączył do abonamentu Xbox Game Pass na konsolach (do tej pory dostępny był w wersji na PC).

@ 27.07.2021, 20:26
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
xbox x/s

Premiera Microsoft Flight Simulator na Xbox Series X|S

Długo oczekiwany symulator lotnictwa od firmy Microsoft, Microsoft Flight Simulator, wreszcie zawitał na konsolach! Produkcja Asobo Studios była do tej pory ekskluzywnie dostępna na komputerach osobistych - na drodze stała moc ówczesnych konsol, które przez słaby procesor (nawet w przypadku Xboksa One X) nie były w stanie obsłużyć odpowiedniej ilości danych. Nowa generacja pod postacią obu modelu nowych Xboksów sprostała zadaniu i dzięki temu możemy cieszyć się kolejnym imponującym tytułem z katalogu MS!

Microsoft Flight Simulator oryginalnie ukazał się w połowie sierpnia zeszłego roku - zanim na rynku zadebiutowały urządzenia dziewiątej generacji. W ten sposób niespełna rok po swoim pierwotnym debiucie MFS w końcu trafił na konsole Xbox i to z przytupem, niemalże bez kompromisów w kwestii oprawy wizualnej względem swojego komputerowego odpowiednika. O wysokiej jakości tego symulatora bez wątpienia świadczą oceny - na portalu Metacritic średnia wydania Xboksowego to 92 punkty,  zaś na PC tylko oczko mniej!

Microsoft Flight Simulator jednocześnie, oprócz sprzedaży detalicznej, dostępny jest oczywiście w abonamencie Xbox Game Pass!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?