Premiera Starfield w pierwszym kwartale 2022 roku?

Wygląda na to, że Starfield nie zadebiutuje - jak dotychczas przypuszczano - pod koniec bieżącego roku. Zamiast tego w nowe dzieło studia Bethesda zagramy dopiero z początkiem roku 2022.

@ 17.05.2021, 20:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Premiera Starfield w pierwszym kwartale 2022 roku?

Z wielu dotychczasowych doniesień wynikało, że nowa gra RPG od studia Bethesda, czyli Starfield, zadebiutuje pod koniec bieżącego roku i - przynajmniej czasowo - ekskluzywna będzie dla posiadaczy konsol Xbox oraz komputerów osobistych. Z najnowszych ploteczek dowiadujemy się jednak, że premiera prawdopodobnie jest nieco odleglejsza, niż do tej pory przypuszczano.

W najnowszym epizodzie programu Kinda Funny Gamescast prowadzący spekulują, że premiera Starfield będzie miała miejsce w pierwszym kwartale 2022 roku, czyli pomiędzy styczniem, a marcem. Co ciekawe, słowa prowadzących potwierdził Jeff Grubb z portalu GamesBeat, który wielokrotnie publikował w sieci nieujawnione informacje, które później znajdowały odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Zerkaliście już na screeny ze Starfield, które wyciekły niedawno do sieci? Jeśli nie, to koniecznie to zróbcie. Regularnie wpadajcie też na łamy naszego portalu, aby mieć pewność, że nic związanego ze Starfield - oraz innymi grami - Was nie ominie.


Sprawdź także:
Starfield

Starfield

Premiera: 11 listopada 2022
PC, XBOX X/S

Starfield to nowa, owiana tajemnicą marka Bethesdy. Podobnie jak w Mass Effect akcję osadzono w klimatach science fiction, gdzie wcielamy się w kosmicznych podróżników. W...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X