Wyciekły screeny ze Starfield

W sieci pojawiło się garść screenshotów prezentujących nowe dzieło studia Bethesda, grę Starfield. Fotki pochodzą z 2018 roku, a zatem są dość stare. Pokazują jednak czego mniej więcej możemy się spodziewać.

@ 14.05.2021, 20:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Wyciekły screeny ze Starfield

Starfield to nowe dzieło studia Bethesda, którego premiera - jeśli wszystko pójdzie dobrze - odbędzie się jeszcze w tym roku. Choć na temat projektu wiemy naprawdę niewiele, w sieci pojawiły się screeny, które przez przypadek wyciekły z serwerów dewelopera. Fotki pochodzą z 2018 roku, a zatem nie prezentują najnowszego buildu, mimo to dają nam pogląd na to czego mniej więcej możemy się spodziewać.

Zapowiedź Starfield miała miejsce mniej więcej trzy lata temu. Od tamtej pory nie otrzymaliśmy jednak żadnych konkretów na temat przedsięwzięcia, a tym bardziej żadnych materiałów promocyjnych. Kilka pierwszych screenów wyciekło do sieci pod koniec 2020 roku, a teraz pojawiły się kolejne - także pochodzące z jakiegoś wycieku. Jako że to nieoficjalne fotki, oglądajcie je na spokojnie.

Rzekome screeny ze Starfield pojawiły się na łamach portalu Twitter, a konkretniej na kanale SkullziTV. Pochodzą one podobno z 2018 roku, a na poszczególnych ujęciach widzimy m.in. jakąś postać, stację kosmiczną oraz hełm. Są też fotki z kamery pierwszoosobowej, a więc umieszczonej w oczach głównego bohatera. Wygląda na to, że całość nieco przypominać będzie cykl Mass Effect.

Z ostatnich doniesień wynika, że premiera Starfield odbędzie się jeszcze w tym roku. Grać będziemy na pewno na PC oraz Xboksach Series X|S. Wersja dla PlayStation 5 jest niepewna.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?