Chivalry 2 - cross-play będzie testowane niebawem

Twórcy Chivalry 2 zorganizują beta testy, w których gracze będą mogli sprawdzić to, jak działa funkcja cross-play.

@ 17.05.2021, 20:44
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Chivalry 2 - cross-play będzie testowane niebawem

Torn Banner Studios udostępni w maju otwartą betę cross-play dla nadchodzącej gry wieloosobowej Chivalry 2. Tytuł odniósł spory sukces w ramach kwietniowych testów beta, więc deweloperzy są pełni nadziei.

Jeśli macie ochotę na walkę na masową skalę dla 64 graczy, możliwość uderzania w czaszki i odcinanie kończyn za pomocą rozszerzonego arsenału broni średniowiecznej; oraz swobodę wyboru spośród czterech klas podstawowych i 12 podklas, ta średniowieczna łupanina jest dla Was.

Beta testy rozpoczynają się w czwartek, 27 maja, i będą aktywne dla zainteresowanych do wtorku, 1 czerwca. Rozgrywki międzyplatformowe mają być nową propozycją dla wszystkich, którzy chcieli wspólnie grać w ten tytuł, a dzieli ich producent sprzętu do grania, jaki posiadają.

Jeśli zdecydujecie się wziąć udział w otwartych testach beta, będziecie mogli zagrać w The Slaughter of Coxwell, The Siege of Rudhelm i The Battle of Darkforest (każda z to nowe mapy dla Team Objective) lub wziąć udział w Bitwie o Wardenglade lub Terenach Turniejowych (obie nowe mapy Team Deathmatch / FFA).

Użytkownicy PlayStation będą mogli uzyskać dostęp do otwartej bety za darmo, bez abonamentu PlayStation Plus. Użytkownicy Xbox będą jednak potrzebować subskrypcji Xbox Live Gold, aby dołączyć.

Premiera Chivalry 2 zaplanowana została na 8 czerwca. Tytuł będzie obsługiwał cross-play na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Chivalry II

Chivalry II

Premiera: 08 czerwca 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Chivalry II to kontynuacja sieciowej gry akcji skupiającej się na drużynowej walce osadzonej w mrokach średniowiecza wydanej w 2012 roku - Chivalry: Medieval Warfare. Za ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?