Mass Effect: Legendary Edition sprzedaje się wyśmienicie

Mass Effect: Legendary Edition zdobyło rekord na platformie Steam, a ponadto zdołało wspiąć się na listę najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii.

@ 17.05.2021, 20:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Mass Effect: Legendary Edition sprzedaje się wyśmienicie

Mass Effect: Legendary Edition, czyli zestaw trzech pierwszych odsłon cyklu Mass Effect, cieszy się ogromną popularnością. Jak się okazuje, użytkownicy platformy Steam szturmem ruszyli na serwery, a w rezultacie dzieło BioWare może pochwalić się największą liczbą jednocześnie bawiących się osób w historii studia. 

Wynik, jaki udało się wykręcić Mass Effect: Legendary Edition, nie jest najwyższym o jakim słyszeliśmy, ale jak na remaster, trzeba przyznać, że imponuje. Najwyższa dotychczasowa liczba jednocześnie grających osób to 59 650, czyli naprawdę sporo. Żadna inna gra BioWare nie osiągnęła takiego rezultatu, a zatem nie pozostaje nam nic innego, jak deweloperom gratulować.

Żeby było jeszcze ciekawiej, Mass Effect: Legendary Edition całkiem nieźle się sprzedaje. Organizacja Chart-Track przygotowała najnowsze zestawienie najlepiej rozchodzących się gier w Wielkiej Brytanii, a z rankingu wynika, że MELE zdobyło w zeszłym tygodniu pierwszą pozycję. 

Jeśli rozważacie zakup Mass Effect: Legendary Edition, pamiętajcie aby zerknąć na naszą recenzję. W przypadku zainteresowania wydaniem przeznaczonym dla komputerów osobistych, koniecznie spójrzcie na jego wymagania sprzętowe. Nie są one szczególnie wysokie, ale lepiej mieć pewność, że wszystko działać będzie należycie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X