Tom Clancy's Rainbow Six: Quarantine - wyciekł gameplay

Do sieci trafił kolejny gameplay z Tom Clancy's Rainbow Six: Quarantine - nowej strzelanki francuskiej firmy Ubisoft. Możemy obejrzeć czystą rozgrywkę, a także umiejętności poszczególnych postaci kierowanych przez graczy.

@ 07.04.2021, 13:43
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Tom Clancy's Rainbow Six: Quarantine - wyciekł gameplay

Tom Clancy's Rainbow Six: Quarantine to niezwykle tajemniczy projekt francuskiego Ubisoftu, który od czasu zapowiedzi na E3 2019 nie był promowany dosłownie żadnym materiałem z rozgrywki. Mimo iż minęły blisko 3 lata od tamtego momentu, kontynuacja - albo raczej wariacja - Rainbow Six: Siege pozostaje niedostępna dla społeczności. W ostatnim czasie jednak pojawiają się nowe przecieki z gameplayami w rolach głównych.

Mimo iż oficjalnie firma Ubisoft milczy na temat Tom Clancy's Rainbow Six: Quarantine, to najwyraźniej od jakiegoś czasu trwają szersze testy (prawdopodobnie wersji beta) nowej pierwszoosobowej strzelanki w uniwersum Rainbow Six. Efektem tego jest niezamierzone przed dewelopera i wydawcę udostępnianie filmików z rozgrywki przez samych testujących. Choć gameplaye są dość szybko ściągane z platformy YouTube, to co jakiś czas wracają kolejne "mirrory" oryginalnych materiałów.

Jednym z przykładów takiej praktyki jest poniższe wideo. Nie najlepszej jakości, jednak pozwala wyobrazić sobie, czym Quarantine - lub Parasite, jak donosiły ostatnie plotki - jest. A rdzeń nie wygląda jakby był bardzo urozmaicony względem Siege. Ponownie mamy drużynową kooperację. Na razie widoczną zmianą jest zmiana rywala - zamiast żywych oponentów do walki dostajemy dziwne pokraki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?