Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (Xbox One) - okladka

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (Xbox One)

Premiera:
01 grudnia 2015
Premiera PL:
01 grudnia 2015
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (Xbox One)
zvarownik @ 01:08 10.06.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 83h 15min

+ czaswięcej

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to kolejna odsłona słynnej serii taktycznych strzelanek autorstwa firmy Ubisoft, znanej z takich produkcji jak Assassin's Creed, Watch_Dogs, Rayman czy też Far Cry. Tytuł pierwotnie znany był pod nazwą Tom Clancy's Rainbow 6 Patriots, jednak w pewnym momencie produkcji deweloperzy doszli do wniosku, że projekt wymaga poważnych zmian. Zaczęto więc go tworzyć niemal zupełnie od nowa i w taki oto sposób doczekaliśmy się Siege. Gra została zainspirowana działaniami prawdziwych jednostek antyterrorystycznych, działających na terenie całego globu.

Tytuł skupia się przede wszystkim na zabawie w multiplayerze, który stawia na ścisłą współpracę grających osób. Jako członkowie danej drużyny uczestniczymy w niebezpiecznych misjach, polegających, np. na odbijaniu zakładników. By tego dokonać, należy najpierw zbadać teren, by znaleźć najlepsze miejsce do rozpoczęcia zadania. Może to być np. okno, do którego dostajemy się z dachu budynku. Podczas misji niezbędne jest wykorzystywanie rozmaitych gadżetów. Twórcy udostępnili m.in. przyklejane do ścian i drzwi ładunki wybuchowe, dzięki którym można np. zrobić dziurę w suficie i zaskoczyć przeciwników spodziewających się frontalnego ataku. Do badania terenu służy zdalnie sterowany pojazd z kamerami, a do ochrony wytrzymała tarcza.

Rozgrywka w Rainbow Six Siege odbywa się zazwyczaj w ciasnych przestrzeniach, które jednak umożliwiają spore pole manewru. Wszystko dzięki systemowi destrukcji. W związku z tym murek, który przed chwilą chronił nas przed kulami wroga, po kilku chwilach ostrzału zaczyna się rozsypywać. Zamiast otwierać drzwi, można zrobić wyrwę w ścianie obok, itd. Wykorzystanie oferowanych przez grę możliwości jest kluczem do zwycięstwa.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?