Oddworld: Soulstorm - wymagania sprzętowe

W sieci pojawiły się wymagania sprzętowe Oddworld: Soulstorm. Jeśli rozważacie zakup, koniecznie upewnijcie się, że Wasz komputer spełnia co najmniej minimalne wymagania.

@ 05.04.2021, 13:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Oddworld: Soulstorm - wymagania sprzętowe

Premiera komputerowej wersji Oddworld: Soulstorm zaplanowana została na jutro. Jeśli rozważacie zakup tej dość ciekawie zapowiadającej się platformówki, koniecznie rzućcie okiem na wymagania sprzętowe opublikowane przez deweloperów. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że projekt będzie działał na Waszym komputerze. Ewentualnie możecie dorwać Oddworld: Soulstorm na PlayStation 5 - jeśli posiadacie subskrypcję PS Plus zrobicie to za darmo!

Jeśli chodzi o minimalne wymagania Oddworld: Soulstorm, nie są one jakoś przesadnie wygórowane. Wystarczy w tym przypadku czterordzeniowy procesor taktowany częstotliwością 1,7 GHz. Trzeba tu też niezbyt wydajną kartę graficzną oraz 8 GB pamięci RAM. Wymagania rekomendowane są nieco wyższe o tych minimalnych, ale też stosunkowo niewygórowane. Kilkuletni blaszak bez problemu poradzi sobie z przetwarzaniem gry.

Oddworld: Soulstorm - wymagania minimalne:

  • System: Windows 7 64 bit
  • Procesor: Intel Quad Core 1.7Ghz
  • Karta grafiki: Nvidia GTX 670 or equivalent
  • Pamięć RAM: 8 GB

Oddworld: Soulstorm - wymagania rekomendowane:

  • System: Windows 10 64 Bit
  • Procesor: Intel Quad Core 2.3Ghz
  • Karta grafiki: Nvidia GTX 970 or equivalent
  • Pamięć RAM: 16 GB

Premiera Oddworld: Soulstorm, jak wspomniałem, nastąpi 6 kwietnia. Grać będziemy wówczas na PC, PS4 oraz PS5. W przypadku blaszaków, grę pobierzecie wyłącznie za sprawą sklepu Epic Games.


Sprawdź także:
Oddworld: Soulstorm

Oddworld: Soulstorm

Premiera: 06 kwietnia 2021
PC, PS4, PS5

Oddworld: Soulstorm to kolejna odsłona serii platformówek 2,5D (utrzymanych w bardziej zręcznościowym tonie) od studia Oddworld Inhabitants, które zajmuje się wyłącznie p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?