Oddworld: Soulstorm (PC) - okladka

Oddworld: Soulstorm (PC)

Premiera:
06 kwietnia 2021
Premiera PL:
06 kwietnia 2021
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Oddworld: Soulstorm (PC)
Kawira @ 11:53 20.06.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Oddworld: Soulstorm to kolejna odsłona serii platformówek 2,5D (utrzymanych w bardziej zręcznościowym tonie) od studia Oddworld Inhabitants, które zajmuje się wyłącznie produkcją gier zręcznościowych spod szyldu Oddworld. Tytuł stanowi kontynuację historii z Oddworld: New 'n' Tasty z 2013 roku.

Historia Oddworld: Soulstorm kontynuuje wydarzenia z poprzedniej części cyklu i ponownie skupia się na przygodach Abe oraz jego ziomków Mudokonów. Bohater wraz z towarzyszami uciekli z niewoli Glukkonów i rozpoczynają pełną niesamowitych historii, ale również i wyczerpującą, przeprawę przez nieprzyjazne, pustynne środowisko. Brak prowiantu i podstawowych produktów potrzebnych do przetrwanie na wyjałowiałej ziemi powoduje, że Abe oraz pozostali Mudokonowie uzależniają się od tajemniczego napoju znalezionego w jednej z jaskiń.

Oddworld: Soulstorm zmienia nieco sposób prezentowania świata, bowiem tym razem postawiono na przedstawienie mroczniejszej strony tego uniwersum. Rozgrywka nadal utrzymana jest w charakterze platformówki i zręcznościówki, zawierającej zagadki logiczne oraz inne wyzwania, zaś naszym celem jest przemierzanie kolejno następujących po sobie, wypełnionymi przeciwnikami, lokacji.

Wymagania: Twórcy gry Oddworld: Soulstorm ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?