PS Plus na kwiecień 2021 - znamy listę gier

Poznaliśmy listę darmowych gier, jakie otrzymają abonenci PS Plus w kwietniu 2021 roku. Aby skorzystać z oferty, trzeba oczywiście posiadać wykupioną i aktywną subskrypcję PlayStation Plus.

@ 01.04.2021, 10:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

PS Plus na kwiecień 2021 - znamy listę gier

Firma Sony opublikowała w sieci listę gier, jakie w ramach PS Plus otrzymamy w kwietniu 2021 roku. Chodzi oczywiście o tytuły, do których dostęp będziemy mieć całkowicie za darmo. Wszystkie gry będzie można dodać do swojej biblioteki już 6 kwietnia - pod warunkiem oczywiście, że posiadamy wykupioną subskrypcję.

Co konkretnie Japończycy przygotowali na kwietniową rozpiskę PS Plus? Ano w ręce graczy trafią Days Gone, Oddworld: Soulstorm oraz Zombie Army 4: Dead War. Drugi z wymienionych projektów, Oddworld: Soulstorm, zapowiedziany został już jakiś czas temu, ale pozostałe ujawniono wczoraj. Wszystkie gry będzie można zaciągnąć na PlayStation 5, a jeśli chodzi o PlayStation 4, tylko pierwszy i trzeci projekt wchodzi w grę (Oddworld: Soulstorm).

W Oddworld: Soulstorm obserwujemy losy słynnego Abe'a. Wydarzenia, jakie opracowano na potrzeby projektu stanowią bezpośrednią kontynuację Oddworld: New ‘N’ Tasty, które trafiło do sprzedaży w 2014 roku. Naszym zadaniem jest walka z okrutną korporacją, pragnącą zlikwidować wszystkich Mudokonów. Walczymy oczywiście za sprawą szerokiego wachlarza broni i umiejętności.

Jeśli chodzi o Days Gone, mamy do czynienia z grą akcji w otwartym świecie opanowanym przez umarlaków, a naszym bohaterem jest niejaki Deacon St. John. Zombie Army 4: Dead War to także tytuł, w którym walczymy z truposzami, tyle tylko że w alternatywnej rzeczywistości drugiej wojny światowej.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że w marcu darmowymi grami w PS Plus były Final Fantasy 7 Remake, Maquette, Farpoint oraz Remnant: From the Ashes.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?