Far Cry 6 - nadchodzą ekscytujące wieści

Twórcy Far Cry 6 przygotowują się do prezentacji gameplayu z gry. Poczekać na niego musimy jeszcze tylko trochę - tak przynajmniej twierdzi dyrektor projektu. Na razie wciąż nie znamy niestety daty premiery Far Cry 6, co oznacza, że nie nastąpi zbyt wcześnie.

@ 06.04.2021, 11:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Far Cry 6 - nadchodzą ekscytujące wieści

Na temat Far Cry 6 od dłuższego czasu jest względna cisza. Jak się jednak okazuje, projekt niebawem powinien zostać zaprezentowany, na co wskazuje wypowiedź jednego z deweloperów. Dyrektor projektu gry, Ted Timmins, napisał na Twitterze, że oczekiwanie wkrótce dobiegnie końca, a Twórcy mają sporo ekscytującej zawartości do pokazania. 

Ted Timmins odpowiedział niedawno na Twitterze na pytanie jednego z graczy. Niejaki Boris chciał się dowiedzieć co słychać z Far Cry 6, a ponadto kiedy ujrzymy jakiś gameplay. Timmins zareagował na komentarz pisząc, że poczekać musimy "jeszcze trochę dłużej" oraz, że ekipa ma "ekscytującą zawartość do pokazania". Na co mamy się nastawić? Niestety nie sposób powiedzieć.

Z dotychczasowych informacji wynika, że premiera Far Cry 6 powinna nastąpić jeszcze w tym roku. Mimo że konkretnego terminu brak, należy się nastawić na trzeci lub czwarty kwartał, czyli pomiędzy lipcem, a grudniem 2021 roku. Wszelkie plotki na temat debiutu w maju - między innymi tą związaną ze sklepem należącym do Microsoftu - można raczej wsadzić między bajki. 

Far Cry 6 dostępne będzie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli chodzi o konsole nowej generacji, grać będziemy w rozdzielczości 4K oraz z płynnością 60 klatek na sekundę.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   11:48, 06.04.2021
Po części 5 się zraziłem do FC. Będę obserwować tę część i się zobaczy, czy warto będzie kupić. Poirytowany
0 kudoswojteklog   @   12:23, 06.04.2021
A ja sie nie moge doczekac az pykne w to na PS5 slim ktorego jeszcze nie mam Szczęśliwy
0 kudosMicMus123456789   @   16:11, 06.04.2021
Miło by było zobaczyć jakiś gameplay zwłaszcza, że premiera teoretycznie w tym roku.