Dying Light 2 na PS4 i Xboksie One będzie wysokiej jakości grą

Studio Techland uspokaja wszystkich graczy zmartwionych jakością Cyberpunk 2077 na konsolach poprzedniej generacji. W przypadku Dying Light 2 taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Otrzymamy wysokiej jakości konwersję, bo twórcy priorytetowo podeszli do starszych platform, czyli PS4 oraz Xboksa One.

@ 05.04.2021, 12:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dying Light 2 na PS4 i Xboksie One będzie wysokiej jakości grą

Studio Techland od dłuższego czasu nie przekazało żadnych konkretów na temat Dying Light 2. Mimo to ekipa uspokaja fanów, że wszystko zmierza w odpowiednim kierunku. Także edycje przeznaczone dla konsol poprzedniej generacji mają się bardzo dobrze. Będą to wysokiej jakości produkcje, niezależnie od tego, czy zdecydujemy się grać na PlayStation 4 czy na Xboksie One.

Wypowiedź Techlandu ma oczywiście związek z kiepskim stanem premierowej wersji Cyberpunk 2077 na konsolach poprzedniej generacji. Mimo że projekt CD Projekt RED trafił na rynek, nie był za bardzo na to przygotowany. Techland takiej sytuacji uniknie - do czego przekonują deweloperzy. Wiadomo, że całość na next-genach i PC działać i wyglądać będzie lepiej, ale na starszym sprzęcie mamy mimo wszystko podziwiać wysokiej jakości konwersje.

"Główne konsole były dla nas priorytetem", powiedział Tomasz Szałkowski w rozmowie z Wccftech. "Staramy się aby zapewnić wysoką jakość na PS4 oraz Xboksie One. Zaczęliśmy testowanie konsol poprzedniej generacji znacznie wcześniej niż w innych projektach. To było związane ze skalą zmian w silniku graficznym oraz ambitnymi planami stworzenia większej i bardziej skomplikowanej gry niż DL1".

Premiera Dying Light 2, jeśli wszystko pójdzie dobrze, nastąpi jeszcze w 2021 roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Na razie nie znamy konkretnego terminu, ale jak tylko sytuacja się wyklaruje, nie omieszkamy Was o tym poinformować.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   23:52, 06.04.2021
Na to liczę, DL 1 było mega miazgą.
0 kudoslogan23   @   06:55, 07.04.2021
Konkrety panowie. Coś czuje że będzie drugi CP.