Dodatkowa zawartość dla Outriders będzie znacząca

Twórcy Outriders chcą, aby każdy dodatek do gry był duży i interesujący. Ewentualne rozszerzenia mają nam przedstawić w pełni samodzielną opowieść. Oczywiście nie oznacza to, że już coś jest opracowywane. Twórcy chcą najpierw poznać opinie graczy.

@ 05.04.2021, 12:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Dodatkowa zawartość dla Outriders będzie znacząca

Najnowszy projekt polskiego studia People Can Fly, Outriders, dostępny jest już od kilku dni na rynku. Oznacza to, że deweloperzy coraz poważniej podchodzą do ewentualnych rozszerzeń, mających wydłużyć nasz czas obcowania z przedsięwzięciem. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, DLC prawdopodobnie będą sporych rozmiarów, a każde zaprezentuje nam samodzielną opowieść.

Dyrektor Outriders, Bartek Kmita, rozmawiał niedawno z redakcją Forbes, a podczas wywiadu poruszył on kwestię potencjalnych dodatków. Kmita wyjaśnił, że dodatkowa zawartość dla Outriders będzie opracowywana na podstawie opinii graczy i ma to być za każdym razem coś znaczącego. Twórcy najwyraźniej nie są zainteresowani drobnostkami pokroju nowych skórek.

"Nigdy nie powiedzieliśmy, że porzucimy naszą grę. To nie jest gra-usługa, ale jeśli ludziom się spodoba, będziemy na pewno przygotowywać więcej rzeczy w uniwersum Outriders. Mamy wiele opowieści do przedstawienia i wiele pomysłów, które chcielibyśmy sprawdzić, które nie pasowały do podstawowej gry, więc z radością przygotujemy więcej zawartości w przyszłości. Wszystko będzie miało postać znaczącego rozszerzenia z samodzielną opowieścią".

Outriders dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wydania przeznaczonego dla blaszaków, koniecznie zerknijcie na jego wymagania sprzętowe. Jeśli nie jesteście przekonani, poczekajcie jeszcze moment, niebawem na naszych łamach pojawi się bowiem recenzja.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?