Oddworld: Soulstorm - premiera 6 kwietnia; za darmo w PS Plus

Oddworld Inhabitants na State of Play 2021 zaprezentowało Oddworld: Soulstorm - zobaczyliśmy nie tylko najnowszy gameplay, ale poznalismy także datę premiery. Platformówka 2,5D trafi na komputery osobiste i konsola PlayStation 4 oraz PlayStation 5 już 6 kwietnia tego roku. Wersja na PS5 będzie za darmo w abonamencie PS Plus.

@ 26.02.2021, 11:39
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, ps5

Oddworld: Soulstorm - premiera 6 kwietnia; za darmo w PS Plus

Wreszcie doczekaliśmy się konkretnego terminu wydania Oddworld: Soulstorm - wielkiej reaktywacji jednej z popularniejszych serii dwuwymiarowych platformówek! Tytuł autorstwa studia Oddworld Inhabitants ukaże się na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5 dokładnie 6 kwietnia tego roku. Co ciekawe, już ogłoszono, że gra będzie od premiery dostępna za darmo w ramach abonamentu PS Plus!

Oddworld: Soulstorm pod koniec zeszłego roku doczekało się opóźnienia - dzieło miało pierwotnie trafić na rynek jeszcze w 2020. Pandemiczna sytuacja wymusiła jednak na twórcach przeniesienie powrotu popularnej marki Oddworld na wiosnę 2021. Fani w końcu się doczekali, bowiem na State of Play 2021 ogłoszono, że najnowsze Soulstorm trafi na rynek na początku kwietnia!

Na wczorajszej prezentacji gry dostaliśmy także nowy gameplay, który zaprezentował całkiem sporo różnych etapów i "ficzerów" produkcji. Najciekawszą informacją jednak wydaje się być wieść, iż Oddworld: Soulstorm na premierę trafi do posiadaczy abonamentu PS Plus zupełnie za darmo! Tyczy się to jednak tylko wersji na PS5!


Sprawdź także:
Oddworld: Soulstorm

Oddworld: Soulstorm

Premiera: 06 kwietnia 2021
PC, PS4, PS5

Oddworld: Soulstorm to kolejna odsłona serii platformówek 2,5D (utrzymanych w bardziej zręcznościowym tonie) od studia Oddworld Inhabitants, które zajmuje się wyłącznie p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?