Premiera Oddworld: Soulstorm opóźniona

W nowe dzieło z cyklu Oddworld zagramy dopiero wiosną 2021 roku.

@ 11.12.2020, 19:01
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Premiera Oddworld: Soulstorm opóźniona

Podczas The Game Awards 2020 mogliśmy zobaczyć całkiem sporo ciekawych materiałów. Jeden z nich dotyczy Oddworld: Soulstorm - którego premierę niestety przy okazji przesunięto.

Zwiastun znajdziecie poniżej, a jeśli chodzi o złą wiadomość, przekazał ją twórca Oddworld: Soulstorm, Lorne Lanning. Zabrał on głos po tym, jak zwiastun dobiegł końca i wyjaśnił, że deweloperzy potrzebują nieco więcej czasu na dopieszczenie swojego dzieła i dlatego premierę przesunięto na wiosnę 2021 roku.

Oddworld: Soulstorm to druga, po New 'n' Tasty, gra w kanonicznej pięciologii serii Oddworld, której kolejne odsłony mającej debiutować w nadchodzących latach. Jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki, mamy do czynienia z przygodówką akcji, w której wydarzenia obserwujemy z boku. Jak na kontynuację przystało, zaoferować ma ona nowe rozwiązania.

Oddworld: Soulstorm powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5.


Sprawdź także:
Oddworld: Soulstorm

Oddworld: Soulstorm

Premiera: 06 kwietnia 2021
PC, PS4, PS5

Oddworld: Soulstorm to kolejna odsłona serii platformówek 2,5D (utrzymanych w bardziej zręcznościowym tonie) od studia Oddworld Inhabitants, które zajmuje się wyłącznie p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?