Kena: Bridge of Spirits pojawi się 24 sierpnia - nowy gameplay

Studio Ember Lab na State of Play 2021 zorganizowanym przez firmę Sony ogłosiło datę premiery swojej najnowszej przygodowej gry akcji - Kena: Bridge of Spirits. Tytuł ukaże się na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5 już niebawem, 24 sierpnia.

@ 26.02.2021, 11:08
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, ps5

Kena: Bridge of Spirits pojawi się 24 sierpnia - nowy gameplay

Na zorganizowanym wczoraj, tj. 25 lutego, wydarzeniu State of Play 2021 pojawiło się studio Ember Lab ze swoją najnowszą przygodową grą akcji - Kena: Bridge of Spirits. Pokazano nowy zwiastun z elementami z rozgrywki, ale co ważniejsze, ujawniono także datę premiery!

Kena: Bridge of Spirits zadebiutuje na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5 dokładnie 24 sierpnia tego roku! Dzieło studia Ember Lab jest przygodową grą akcji z elementami RPG, w której kamera została umieszczona za plecami bohaterki - duchowej przewodniczki Keny.

Na zaprezentowanym poniżej materiale wideo możemy podejrzeć nieco więcej umiejętności protagonistki w zakresie walki - ta ma być nieodłączną częścią gry. Oprócz zwiedzania baśniowych lokacji i rozwiązywania okazjonalnych zagadek środowiskowych, całkiem sporo czasu mamy poświęcić także na walkę z tajemniczymi monstrami. Na podorędziu Keny znajduje się m.in. specjalny łuk wypluwający ogniste strzały, ale również swego rodzaju magiczna włócznia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?