Returnal - zobaczcie zwiastun ukazujący zmieniającą się planetę Atropos

Miejsce akcji w Returnal nie będzie statyczne. Dzięki proceduralnemu generowaniu świata, każda podroż głównej bohaterki gry będzie unikatowa.

@ 25.02.2021, 11:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Returnal - zobaczcie zwiastun ukazujący zmieniającą się planetę Atropos

Studio Housemarque pracuje obecnie nad efektownie wyglądającą grą Returnal. Produkcja otrzymała właśnie kolejny materiał filmowy, mający pokazać nam zmieniający się kształt terenu planety Atropos, na której toczy się akcja. Wirtualne środowisko generowane jest proceduralnie, co oznacza, że regularnie ulega zmianom. Każde podejście do rozgrywki jest z tego względu unikatowe.

Jeśli chodzi o założenia Returnal, wcielamy się w niej w Selene, która ląduje awaryjnie na pełnej niebezpieczeństw planecie zwanej Atropos. Naszym zadaniem jest poznanie jej tajemnic i ucieczka, co nie będzie niestety zbyt łatwe ze względu na rozlicznych przeciwników. Podróż musimy też zaczynać od początku za każdym razem, gdy protagonistka umiera.

Jak na tytuł Housemarque przystało, Returnal wypełnione jest po brzegi dynamiczną akcją. Podczas zabawy ciągle musimy być w ruchu i ostrzeliwać napotkanych wrogów. Zaawansowane rozwiązania graficzne sprawiają, że gra działa w 4K oraz z płynnością 60 klatek na sekundę. Trafi ona w ręce posiadaczy PlayStation 5, a data premiery zaplanowana została na 30 kwietnia.


Sprawdź także:
Returnal

Returnal

Premiera: 30 kwietnia 2021
PS5

Returnal to nowa strzelanka TPP od studia Housemarque, twórców dobrze przyjętego dzieła utrzymanego w oldschoolowym gatunku shoot 'em up, Resogun.W Returnal wcielamy się ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?