Paradise Lost - atomowy bunkier i nazistowska technologia w zwiastunie fabularnym

Firma All in! Games zaprezentowała nowy zwiastun gry studia PolyAmorous - Paradise Lost. Trailer pozwala poznać nam nieco więcej historii, która zostanie lepiej wyjaśniona w samej grze, pierwszoosobowej przygodówce.

@ 25.02.2021, 09:45
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one

Paradise Lost - atomowy bunkier i nazistowska technologia w zwiastunie fabularnym

Paradise Lost otrzymało nowy zwiastun - tym razem prezentujący graczom zarys fabularny. Ta przygodówka od warszawskiego studia PolyAmorous przenosi gracza do lat 80. ubiegłego stulecia na teren dzisiejszej Polski. Sęk w tym, że tego kraju już nie ma - naziści zrobili z niego postnuklearną pustynię.

W Paradise Lost wcielamy się w postać dwunastoletniego Szymona, który odkrywa atomowy bunkier pod Krakowem z czasów II wojny światowej. W alternatywnej rzeczywistości gry naziści nigdy nie złożyli broni. Woleli zamienić Europę w postnuklearne pustkowie, niż podpisać kapitulację. W środku zaś znajdują się równie enigmatyczne rzeczy, gdzie niezwykła zaawansowana technologia wprost z okultystycznym snów wierchuszki III Rzeszy miesza się ze słowiańskim folklorem i mitami. Dodatkowo kontaktuje się z nami tajemnicza Ewa - i robi to tylko poprzez zamontowane na całym terenie głośniki.

Paradise Lost ma ukazać się w tym roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosdabi132   @   22:07, 25.02.2021
Muszę przyznać, że trailer mnie zainteresował i na pewno będę bacznie obserwować ten tytuł.
0 kudospetrucci109   @   14:08, 01.03.2021
Mam tą grę na liście już po obejrzeniu pierwszego trailera. Zapowiada się interesująco.