Outriders będzie wspierane po premierze nową zawartością

Deweloperzy Outriders mają ambitne plany, jeśli chodzi o popremierowy rozwój gry. Wszystko jednak zależne jest od tego, jak entuzjastycznie do projektu podejdą gracze. Im większej liczbie osób Outriders się spodoba, tym większa szansa na nowe przygody w tym wyjątkowym świecie.

@ 25.02.2021, 12:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Outriders będzie wspierane po premierze nową zawartością

Outriders - choć nastawione na współpracę - nie jest grą-usługą. Deweloperzy nie zamierzają jednak porzucić projektu po jego premierze. Mają dalekosiężne plany, jeśli chodzi o dodatkową zawartość. Regularnie mamy otrzymywać nowe aktualizacje i nie chodzi tu wyłącznie o poprawki błędów i niedociągnięć. People Can Fly planuje wspierać Outriders przez długi czas, co potwierdził jego dyrektor, Bartosz Kmita.

"Nie chcemy, żeby to nie była gra-usługa, że odpuścimy wspieranie jej zaraz po premierze. Nawet jeśli projekt nie będzie ogromnym sukcesem, mamy plany co do tego, jak niektóre elementy zbalansować oraz kilka innych koncepcji. Ale jeśli gra okaże się sukcesem i ludziom się spodoba, będziemy szczęśliwi mogąc stworzyć więcej przygód - chodzi tu głównie o to, jak zareagują gracze i co będą myśleć o grze".

Warto podkreślić, że Outriders to pierwsza całkiem nowa marka opracowana przez People Can Fly, a w związku z tym deweloperzy mocno liczą na to, że odniesie ona sukces. Mnóstwo pracy włożyć trzeba w tego typu przedsięwzięcie, a zatem także i my mamy nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli Polaków.

"To dla nas projekt życia: dla People Can Fly. Nie mogę powiedzieć tego samego o Square Enix, ale dali nam mnóstwo wsparcia i uwierzyli w ten produkt - a początkowo była to znacznie mniejsza gra. Widzimy wiarę w tym, jak bardzo to urosło w ostatnich latach. To bardzo ważna gra dla nas i mamy nadzieję, że ludzie będą się przy niej bardzo dobrze bawić".

Data premiery Outriders zaplanowana została na 1 kwietnia. Grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli zamierzacie bawić się na komputerze osobistym, pamiętajcie by sprawdzić wymagania sprzętowe. Pamiętajcie że już dziś w sieci zadebiutuje demo Outriders - będziemy o tym informować w osobnej wiadomości.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?