Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse dostanie remaster!

Firma Aspyr Media w marcu ma zamiar wypuścić remaster gry sprzed niemal 15 lat - Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse.

@ 05.02.2021, 12:42
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
xbox one

Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse dostanie remaster!

Wygląda na to, że już niebawem, bo w marcu, czeka na nas nieujawniony i zaskakujący remake - Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse. Istnienie odświeżonej wersji jednej z ciekawszych gier swoich czasów (a był to rok 2005) ujawniła lista Osiągnięć, która pojawiła na Xboksie, a którą ujawnił portal TrueAchievements. Oprócz tego gra pojawiła się też w Microsoft Store, więc premiery możemy być bardziej niż pewni!

Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse oryginalnie ukazało się w 2005 roku na komputerach osobistych i konsoli Xbox. Tytuł przenosi nas do Stanów Zjednoczonych z końcówki lat 50. ubiegłego stulecia. Wcielamy się w postać Edwarda "Stubbsa" Stubblefielda - podróżującego przez kraj akwizytora, który padł ofiarą ojca swojej dziewczyny. Pół wieku później wstaje z grobu i postanawia stworzyć armię nieśmiertelnych zombie.

O istnieniu remastera tej, wydawałoby się, zapomnianej gry zaalarmowała lista Osiągnięć opublikowana przez TrueAchievements, a następnie pojawienie się w sklepie Microsoftu. Pozycja oczywiście zniknęła już z niego, ale pozostały zrzuty ekranu oraz data premiery: 16 marca. Umarlaki, paradoksalnie, przywróciła do życia firma Aspyr Media - pierwotny wydawca gry sprzed 15 lat. Nie wiemy jednak, czy produkcja trafi na inne platformy niż konsole Xbox.


Sprawdź także:
Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse

Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse

Premiera: 15 listopada 2005
PC, XBOX, XBOX ONE, PS4, SWITCH

Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse to gra akcji, której najbardziej charakterystyczną cechą jest czarny humor. Produkcja powstała w studio Wideload Games, a jej wyd...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?