Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse (XBOX) - okladka

Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse (XBOX)

Premiera:
10 lutego 2006
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse (XBOX)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 34h 20min

+ czaswięcej

Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse to gra akcji, której najbardziej charakterystyczną cechą jest czarny humor. Produkcja powstała w studio Wideload Games, a jej wydania podjęła się firma Aspyr Media.

Główny bohater gry to zombie o imieniu Edward "Stubbs" Stubblefield. Kiedyś, dawno temu, w okresie wielkiej depresji należał on do ludzi, którzy chodzi po domach całkowitych obcych i próbowali im wcisnąć różne, nie zawsze przydatne dobra. Niestety z jakiegoś, bliżej nieokreślonego powodu, protagonista przemienia się w nieumarłego. Mamy rok 1959, a naszym zadaniem jest krążenie po Punchbowl w Pensylawnii, celem odnalezienia odpowiedzi na dręczące nas pytania.

W Punchbowl - mieście, w którym rozgrywa się akcja gry - życie toczy się powoli. Nikomu nigdzie się nie spieszy, jest dobrobyt i sielanka. W tym momencie na arenę wkracza Stubbs, który spróbuje zasiać w mieścinie nieco chaosu. Jako że jest zombiakiem, to bez problemu mu to idzie. Biega po ulicach pożera mózgi, rodząc w ten sposób kolejnych nieumarłych itd. Kółeczko się zamyka.

Jak na grę akcji przystało, protagonista ma sporo różnych umiejętności, dzięki którym łatwiej rozkręci zadymę na masową skalę. Zrobi to dzięki armii nieumarłych, jak również własnym kończynom. Jego ręce i zęby są wyjątkowo groźne przeciwko każdemu napotkanemu człowiekowi.

Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, generującym prostą, ale przyjemną dla oka oprawę wizualną. Jeśli zaś chodzi o dźwięk, mamy do czynienia z niezłymi efektami i muzyką oraz angielskim dubbingiem.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Najnowsze wiadomości na temat Stubbs the Zombie: Rebel without a Pulse (XBOX)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?