Diablo IV i Overwatch II nie zadebiutują w 2021 roku

Premiery dwóch wyczekiwanych przez graczy gier Blizzardu to wciąż odległa przyszłość.

@ 05.02.2021, 11:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo IV i Overwatch II nie zadebiutują w 2021 roku

Blizzard słynie z tego, że wydaje gry w dość dużych odstępach czasu, nie przejmując się jakoś szczególnie naciskami ze strony graczy. Z tego właśnie względu na premierę Diablo IV oraz Overwatch 2 przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Jak wszystko pójdzie dobrze, zagramy w 2022 roku, choć to czyste spekulacje z naszej strony, albowiem daty premier obu tytułów nie zostały ujawnione.

Activision komentowało ostatnio swoje najnowsze wyniki finansowe, dotyczące czwartego kwartału fiskalnego roku 2020. Podczas konferencji poruszona została kwestia Diablo IV oraz Overwatch 2, a z wypowiedzi przemawiającego wynika, że oba tytuły wciąż są w dość wczesnej fazie rozwoju i nie trafią w nasze ręce w 2021 roku. Najwcześniej zagramy w roku 2022, ale Blizzard debiuty może opóźnić na rok 2023.

Słynny wydawca przy okazji pochwalił świetną sprzedaż Shadowlands, czyli ostatniego dodatku przeznaczonego dla World of Warcraft. Dowiedzieliśmy się również, że prace nad Diablo Immortal, pierwszą mobilną produkcją w tym niebywale popularnym uniwersum, idą zgodnie z planem, a projekt - będący obecnie w fazie testów - będziemy mogli sprawdzić jeszcze w tym roku.

Trzymamy oczywiście rękę na pulsie i wszelkie doniesienia będziemy Wam przekazywać na bieżąco. Na luty zaplanowana została transmisja BlizzConline, być może podczas niej zostaną ujawnione jakieś konkrety na temat Diablo IV oraz Overwatch 2. Jeśli tak się stanie, przygotujemy odpowiednie publikacje.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   14:41, 06.02.2021
W sumie to nawet dobrze bo w przypadku OW2 to co do tej pory pokazali jakoś tyłka nie urywa więc potrzeba na pewno pozmieniać aby był kolejny hicior multiplayer !