Electronic Arts zadowolone jest z obecnego kierunku BioWare

Wydawca cieszy się też z szefostwa za sterami słynnego studia.

@ 05.02.2021, 13:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Electronic Arts zadowolone jest z obecnego kierunku BioWare

BioWare wydawało niegdyś perełkę za perełką. Świetność studia w ostatnim czasie nieco wyblakła, ale to nie oznacza, że niebawem znowu nie oczaruje ono fanów porządnych gier RPG. W deweloperów mocno wierzy firma Electronic Arts, twierdząc, że ich obecne szefostwo jest naprawdę dobre. Wydawca przekonany jest, że niebawem w ręce graczy trafią naprawdę porządne projekty.

Szef Electronic Arts, Andrew Wilson, rozmawiał niedawno z inwestorami podczas konferencji z okazji zamknięcia kolejnego kwartału fiskalnego. W trakcie przemówienia Wilson przyznał, że BioWare w ostatnim czasie miało pewne problemy, ale jednocześnie jest on bardzo, bardzo zadowolony z tego, co potencjalnie przyniesie najbliższa i bardziej odległa przyszłość.

"To niesamowite studio, pełne wspaniałych ludzi, robiących wspaniałe rzeczy. Myślę, że z zewnątrz dało się dostrzec jakieś problemy w opracowywanych przez nich projektach przez kilka ostatnich lat, ale to było spowodowane chęcią innowacji oraz kreatywnością. Czujemy się bardzo dobrze z ich planami na przyszłość, rozmawialiśmy o grach pokroju Dragon Age i Mass Effect w ich przyszłości".

Graczy słowa Wilsona mogą niestety  nie usatysfakcjonować, albowiem trzeba przyznać, ze w ostatnim czasie odeszły z BioWare dwie dość ważne osoby: generalny manager, Casey Hudson, oraz producent wykonawczy Dragon Age, Mark Darrah. Electronic Arts nie widzi tu jednak żadnego problemu. Korporacja uważa, że tego typu przetasowania są czymś normalnym w każdej kreatywnej branży.

"Nie możemy się doczekać, aż będziemy w stanie ujawnić więcej informacji na temat przyszłości w BioWare. Niedawno widzieliście zapowiedź Mass Effect Legendary Edition, którą fani BioWare przyjeli bardzo pozytywnie. Jesteśmy pełni optymizmu wobec tego, co studio będzie dostarczać w przyszłości".

BioWare pracuje obecnie nad kolejną odsłoną cyklu Mass Effect, Dragon Age 4, Mass Effect Legendary Edition oraz przebudowanym Anthem. Więcej szczegółów na temat każdego z projektów będziemy mieć dla Was w kolejnych tygodniach i miesiącach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?