Ace Combat 7: Skies Unknown chwali się wynikami sprzedażowymi

Ace Combat 7: Skies Unknown to niezwykle oryginalny i świetny tytuł z dawno zapomnianego gatunku.

@ 19.01.2021, 18:18
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Ace Combat 7: Skies Unknown chwali się wynikami sprzedażowymi

Ace Combat 7: Skies Unknown zadebiutowało w 2019 roku, a sama marka w roku ubiegłym obchodziła swoje 25-lecie, oferując graczom uroczysty dodatek zawierający kilka oryginalnych samolotów z poprzednich gier z tej serii.

W tweecie na oficjalnym koncie gry ujawniono, że światowa sprzedaż Ace Combat 7: Skies Unknown przekroczyła 2,5 miliona sprzedaży. Aby podkreślić ten rekord, studio wypuściło nową tapetę dla fanów, którą możecie zobaczyć w zdjęciu powyżej w niniejszej wiadomości. Przedstawia ona pilota wewnątrz jednego z samolotów w grze, a ogólny obraz ma niebieskawy odcień.

Niedawno ukazał się również zwiastun upamiętniający drugą rocznicę gry. Trailer przedstawia kilka darmowych przedmiotów i skórek dostępnych dla wszystkich graczy. Skórki obejmują nie tylko samoloty, ale także modele pilotów. Wideo zobaczyć możecie poniżej.

Ace Combat 7: Skies Unknown jest dostępne na PC, PS4 oraz Xboksie One, aktualizacja z okazji drugiej rocznicy powinna być dostępna dla wszystkich graczy. Produkcja obsługuje również VR na PC i PS4, a jeśli chcecie wiedzieć o niej coś więcej, odsyłamy do naszej recenzji.


Sprawdź także:
Ace Combat 7: Skies Unknown

Ace Combat 7: Skies Unknown

Premiera: 18 stycznia 2019
PS4, PC, XBOX ONE

Ace Combat 7 to kolejna odsłona popularnego symulatora lotów, którego pierwsza cześć pojawiła się na rynku w 1992 roku. Tytuł stworzyło studio Project Aces, pod nadzorem ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?