Ace Combat 7: Skies Unknown (PS4) - okladka

Ace Combat 7: Skies Unknown (PS4)

Premiera:
18 stycznia 2019
Premiera PL:
18 stycznia 2019
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Ace Combat 7: Skies Unknown (PS4)
DevMat @ 20:13 21.12.2015

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Ace Combat 7 to kolejna odsłona popularnego symulatora lotów, którego pierwsza cześć pojawiła się na rynku w 1992 roku. Tytuł stworzyło studio Project Aces, pod nadzorem firmy Bandai Namco. Gra dostępna jest na PlayStation 4, wspiera ponadto technologię PlayStation VR.

Historia rozgrywa się w przyszłości, gdzie po niebie latają futurystyczne maszyny. Gracz ma okazję zasiąść za sterami jednej z nich i stoczyć niejedną bitwę powietrzną. Samoloty wyposażone są w potężną broń, jak choćby samonaprowadzające się rakiety.

Rozgrywka ma charakter zręcznościowy. Potyczki toczą się w bardzo szybkim tempie, dlatego też, aby nie zostać zestrzelonym, trzeba odpowiednio szybko zareagować na wydarzenia wokół nas. Twórcy przygotowali zarówno kampanię dla pojedynczego gracza, jak i tryb multiplayer, gdzie mamy możliwość zmierzenia swoich umiejętności na tle innych graczy.

Całość została oparta na silniku Unreal Engine 3. Pozwoliło to na bardzo dokładne wykonanie modeli samolotów oraz scenerii miast, które można podziwiać już z daleka.

Screeny z Ace Combat 7: Skies Unknown (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?