Fortnite - 2 miliony oglądających czekało na to, aż streamer zaprezentuje własną skórkę

Fortnite ma wielką skalę oddziaływania na oglądających na Twitchu - tego odmówić grze nie sposób.

@ 13.01.2021, 11:50
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, mob, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Fortnite - 2 miliony oglądających czekało na to, aż streamer zaprezentuje własną skórkę

Ponad 2 miliony ludzi obejrzało go, by zobaczyć, jak prezentuje swoją własną skórkę w grze Fortnite. Hiszpański streamer, David „TheGrefg” Martinez, pobił zeszłej nocy rekord liczby widzów na Twitchu, pokazując swoją własną skórkę w grze ponad 2,4 milionom widzów.

TheGrefg był czwartym streamerem, który otrzymał własną skórkę w strzelance Battle Royale firmy Epic, podążając śladami Ninja, Lachlana i Loserfruit w ramach "Icon Series'' i właśnie podczas ujawniania owej skórki pobił poprzedni  rekord oglądających prawie czterokrotnie.

Rekord oglądalności jednego streamera poprzednio był w posiadaniu wspomnianego Tylera "Ninja" Blevinsa w 2018 roku, kiedy skończył streamować z popularnym kanadyjskim muzykiem Drake'em na platformie do ponad 635000 widzów, w Fortnite.

Inne niezwykle popularne ostatnio transmisje obejmowały przekaz na żywo z gry Among Us przez amerykańskiego polityka Alexandrię Ocasio-Corteza, który zbliżył się do rekordu, osiągając szczyt 420 000 jednoczesnych wyświetleń w październiku.

Jak widać Fortnite koncentruje wokół siebie ogromną rzeszę fanów i przyciąga przed telewizory oraz monitory. Czy jesteście wśród nich i również ekscytujecie się prezentacjami skórek?


Sprawdź także:
Fortnite

Fortnite

Premiera: 25 lipca 2017
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE, MOB, SWITCH, PS5, XBOX X/S

Fortnite to kolejna produkcja studia Epic Games, czyli twórców takich klasyków jak Unreal Tournament czy Gears of War. Produkcja jest utrzymana w gatunku battle royal i d...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?