Twin Mirror (PC) - okladka

Twin Mirror (PC)

Premiera:
01 grudnia 2020
Premiera PL:
01 grudnia 2020
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Twin Mirror (PC)
Kawira @ 12:51 14.06.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 6h 7min

+ czaswięcej

Twin Mirror to utrzymana w klimacie noir narracyjna gra przygodowa z elementami akcji od studia DONTNOD, twórców takich gier jak Remember Me, Vampyr, czy Life is Strange.

Akcja Twin Mirror przenosi nas do małego miasteczka Basswood, zlokalizowanego w Zachodniej Wirginii. Główny bohater, Samuel, przyjechał na pogrzeb swojego przyjaciela świeżo po zawodzie miłosnym. Następnego dnia budzi się z czyjąś krwią na swojej koszuli, nie pamiętając co robił poprzedniej nocy.

W Twin Mirro rozgrywka opiera się przede wszystkim na eksploracji miejscowości oraz własnego umysłu w celu przezwyciężenia dziwnej amnezji. Na naszej drodze znajdziemy postacie niezależne, z którymi można porozmawiać i spróbować wyciągnąć z nich jakieś użyteczne informacje. Podobnie jak w innych grach DONTNOD, przyjdzie nam podjąć szereg kluczowych dla fabuły decyzji.

Wymagania: Twórcy gry Twin Mirror ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Twin Mirror (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?