W Marvel's Avengers zadebiutowała Kate Bishop

A wraz z nią całkiem nowa kampania fabularna oraz niedostępna do tej pory zawartość.

@ 09.12.2020, 16:48
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

W Marvel's Avengers zadebiutowała Kate Bishop

Mimo że Marvel's Avengers sprzedało się poniżej oczekiwań wydawcy, Square Enix zamierza projekt nadal rozwijać i dodawać do niego całkiem nową zawartość. Właśnie dowiedzieliśmy się, że w wirtualnym świecie Avengersów zadebiutowała dziś Kate Bishop.

Dodatków dla Marvel's Avengers planowanych jest całe mnóstwo. Dziś udostępniono DLC z Kate Bishop, ale w późniejszym terminie dostaniemy też m.in. Spider-Mana. Rozszerzenie możecie pobrać na wszystkich trzech platformach docelowych projektu, czyli na PC, PS4 oraz Xboksie One.

Kate Bishop to postać, która korzystała niegdyś z pseudonimu Hawkeye. W grze jednak z takowego nie korzysta, a zadaniem grających jest znalezienie oryginalnego Hawkeye, czyli Clinta Bartona. DLC to nie tylko nowa kampania z Kate, ale także sporo dodatkowych przedmiotów kosmetycznych.

Kończąc nadmienię, że na 2021 roku planowana jest premiera Marvel's Avengers na Xboksie Series X|S oraz PlayStation 5. Konkretnego terminu niestety nie znamy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?