Hitman III - ujawniono nową lokację, chińską dzielnicę Chongqing

Studio IO Interactive ogłosiło, że po Dubaju i Anglii, w Hitmanie III trafimy do Chin - do neonowej, pełnej turystów i budek z jedzeniem dzielnicy Chongqing.

@ 25.11.2020, 11:51
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Hitman III - ujawniono nową lokację, chińską dzielnicę Chongqing

Wczoraj, 24 listopada, studio IO Interactive zaprezentowało trzecią lokację, którą odwiedzimy w zapowiedzianym na początek 2021 roku Hitmanie III - Chongqing. To chińska dzielnica wypełniona neonami, zalana deszczowym klimatem i pełna zarówno lokalsów jak i turystów, który przeciskają się pomiędzy gęsto rozstawionymi budkami z jedzeniem.

Hitman III po skąpanym w słońcu Dubaju i zachmurzonym, angielskim Dartmoore, zaoferuje graczom chińską dzielnicę, Chongqing. Lokacja zaprezentowana została na nowym zwiastunie, który przy okazji pozwolił deweloperom opowiedzieć nieco na temat tego, jak ich silnik Glacier poradzi sobie z mnogością źródeł światła oraz ogromnym tłumem. Dowiedzieliśmy się, że w tym aspekcie grafika ma być najwyższych lotów - od wodnych refleksów padających z neonowych uliczek, przez widoczne ślady deszczu na ubraniu głównego bohatera (oraz na jego łysinie!), kończąc na tłumie składającym się z trzystu postaci niezależnych (jednocześnie!).

Zapowiedziano również, że edycja gry dedykowana PlayStation 5 oraz Xbox Series X (Series S prawdopodobnie doczeka się w tej kwestii jakichś cięć) zaoferuje rozgrywkę w stałych 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości 4K i pełnym HDR.

Hitman III ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X / S, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch już 20 stycznia przyszłego roku.


Sprawdź także:
Hitman III

Hitman III

Premiera: 20 stycznia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hitman III to, zgodnie z numeracją, trzecia część "nowej" trylogii z Agentem 47 w roli głównej. Autorzy całego cyklu, korzeniami sięgającego roku 2000, studio IO Interact...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?