Hitman III (PC) - okladka

Hitman III (PC)

Premiera:
20 stycznia 2021
Premiera PL:
20 stycznia 2021
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Hitman III (PC)
Materdea @ 10:50 18.06.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 10h 23min

+ czaswięcej

Hitman III to, zgodnie z numeracją, trzecia część "nowej" trylogii z Agentem 47 w roli głównej. Autorzy całego cyklu, korzeniami sięgającego roku 2000, studio IO Interactive, "zrestartowali" przygody Hitmana, wypuszczając w 2016 roku reboot - Hitman.

Hitman III ponownie w głównej roli osadza charakterystycznego, bowiem kompletnie łysego i z wytatuowanym kodem kreskowym na potylicy, zabójcą do wynajęcia. W "trójce" historia obraca się wokół współpracy Agenta 47 z długo niewidzianym przyjacielem Lucasem Greyem, by rozliczyć się z tajemniczą grupą Providence. Nad wszystkim pieczę sprawuje Agencja i łączniczka bohatera, Diana Burnwood.

Ponownie jak w poprzedniczka, Hitman III oferuje ogromne i otwarte lokacje, w których dróg dotarcia do celu - lub celów - jest cała masa, a metod na pozbycie się zadania jeszcze więcej. W "trójce" trafiamy m.in. do Dubaju, nie zabrakło też innych metropolii.

Wymagania: Twórcy gry Hitman III ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Hitman III (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?