Hitman III: sprawdźcie dodatki z okazji Świąt Bożego Narodzenia i na styczeń nowego roku

Hitman III wprowadzi kilka nowości z okazji świąt i w całym miesiącu styczniu.

@ 06.12.2022, 11:40
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Hitman III: sprawdźcie dodatki z okazji Świąt Bożego Narodzenia i na styczeń nowego roku

Firma IO Interactive udostępniła plan aktualizacji gry Hitman 3 przez całe święta Bożego Narodzenia aż do 26 stycznia.

Wczoraj rozpoczęło się wydarzenie Świątecznych Zbieraczy, które przystroi Paryż na okres świąteczny i zapewni wam dwa elementy do odblokowania. Pierwszym jest Lil’ Flashy, mały robot-zabawka, który może pomóc w niektórych zabójstwach. Drugi to wybuchowy „prezent”, który nie wygląda ani trochę podejrzanie, więc nie krępuj się, by ustawić go w przydatnym miejscu.

Granie w Holiday Hoarders pozwoli również odblokować Strój Świętego Mikołaja dla Agenta 47. Co ważne, zostanie on w Waszym posiadaniu na stałe, jeśli macie Hitman III. Będzie on również dostępny od 1 grudnia do 5 stycznia dla graczy z darmowym pakietem startowym. Z kolei 15 grudnia ujrzymy dwie partie wyselekcjonowanych kontraktów, a pierwszą z nich będzie druga świąteczna oferta Urbena.

Misja Ikona nadejdzie 22 grudnia. Udamy się w niej do Sapienzy na plan filmowy, gdzie naszym zadaniem będzie wyeliminowanie aktora. Od 30 grudnia, można będzie wziąć udział w misji Nieuchwytny cel o nazwie The Bad Boy. Celem jest były muzyk, który stał się gangsterem i ukrywa się przed policją. 

Z dniem 5 stycznia rozpocznie się Hokkaido Snow Festival, podczas którego można ukończyć nowe wyzwanie Ice To Meet You, aby odblokować pistolet ICA 19 Iceballer. Masz również możliwość odblokowania kombinezonu Snow Festival, a gracze z darmowego pakietu startowego mogą cieszyć się festiwalem od 5 do 26 stycznia.

Z dniem 12 stycznia nadejdzie druga akcja Winter Madness, a wreszcie, 26 stycznia, pojawi się długo oczekiwany tryb Freelancer. Sporo tego, a jeszcze więcej wkrótce.


Sprawdź także:
Hitman III

Hitman III

Premiera: 20 stycznia 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Hitman III to, zgodnie z numeracją, trzecia część "nowej" trylogii z Agentem 47 w roli głównej. Autorzy całego cyklu, korzeniami sięgającego roku 2000, studio IO Interact...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:09, 06.12.2022
Wybuchowy "prezent " to chyba " smerfowa niespodzianka" .Fajne.