Hitman III

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Hitman III - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:20 stycznia 2021
Premiera polska:20 stycznia 2021
Producent:IO Interactive
Wydawca:IO Interactive
Dystrybutor:Cenega S.A.
Gatunek:Strzelanka

Fabuła

Hitman III kontynuuje wątek z pierwszej oraz drugiej części serii (nowej, rozpoczętej przez studio IO Interactive w 2016 roku), prowadząc do rychłego finału przygód Agenta 47, Diany Burnwoood i organizacji The Providence.

Po tym, jak główny bohater o kryptonimie 47 odkrył tożsamość tajemniczego zleceniodawcy (Shadow Client), razem z nim i Dianą postanawiają wykończyć enigmatyczny konglomerat The Providence oraz Arthura Edwardsa stojącego na jego czele. W tej części cyklu misje się w takich państwach jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Anglia, Niemcy, Chiny, Argentyna oraz Rumunia.Tryby rozgrywki

Rozgrywka w Hitmanie III w żadnym stopniu nie odbiega od tego, co zaprezentowano w Hitmanie i Hitmanie 2. Nadal mamy do czynienia z przygodową grą akcji z mechanizmem skradanki, w której droga do wyeliminowania narzuconego z góry celu jest nieliniowa i może prowadzić gracza na rozmaite sposoby. Główną bronią kierowanego Agenta 47 jest sztuka kamuflażu - wtapianie się w otoczenia poprzez przywdziewanie przez niego różnych tożsamości.


Autorzy wiki:

Materdea
edytował(a): 101 razy   ●   zmienił(a): 187014 znaki
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?