Celebracja premiery PlayStation 5 - zobaczcie efektowny pokaz świateł

Sony rozświetliło wiele charakterystycznych miejsc dookoła świata.

@ 20.11.2020, 13:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Celebracja premiery PlayStation 5 - zobaczcie efektowny pokaz świateł

PlayStation 5 jest od wczoraj dostępne na wszystkich światowych rynkach. Mimo że w sklepach niełatwo je dostać, należy nastawić się na to, że sytuacja w miarę upływu czasu będzie się tylko poprawiać. Zainteresowanie PlayStation 5 jest ogromne i trzeba było być gotowym na braki.

Wracając do samego debiutu konsoli, Sony uświetniło ten moment wyjątkowym pokazem świateł. Wiele różnych wspaniałych budowli dookoła świata zostało rozświetlonych symbolami charakterystycznymi dla marki PlayStation, a także wizerunkiem konsoli, tudzież dedykowanego jej kontrolera.

Na poniższym materiale filmowym widać też polski akcent, a zatem zdecydowanie warto spojrzeć. Wideo z celebracji przygotowano z przytupem i bardzo efektownie. Bez niepotrzebnego przedłużania, zapraszam Was na seans.

Więcej na temat PlayStation 5 znajdziecie w naszej recenzji.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?