DOOM Eternal pojawi się w Xbox Game Pass 1 października

Szybko potwierdzono pogłoski, jakoby DOOM Eternal miał trafić do Xbox Game Pass - nastąpi to już 1 października.

@ 25.09.2020, 09:22
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one, xbox x/s

DOOM Eternal pojawi się w Xbox Game Pass 1 października

Wczorajsze domysły nie pozostały bez odpowiedzi i Microsoft oficjalnie ogłosił, że wydana w marcu tego roku strzelanka DOOM Eternal już niebawem trafi do abonamentu Xbox Game Pass. Najpierw na konsolach, później w tym roku na komputerach osobistych.

Wczoraj pisaliśmy o easter-eggu w grafice z profilu usługi Xbox Game Pass na Twitterze, w którym, gdy ustawiliśmy maksymalny kontrast, pojawiał się napis "THE SLAYER IS COMING", co miało zwiastować premierę którejś (a może nawet całej serii) części z cyklu DOOM.

Faktycznie - niedługo po tym ogłoszono, że DOOM Eternal dokładnie za tydzień, 1 października, trafi na konsole w abonamencie Xbox Game Pass! Jednocześnie uspokojono PC-towych graczy, ponieważ na komputerach osobistych ten tytuł ma pojawić się pod koniec tego roku.

W nadchodzących tygodniach oraz miesiącach możemy spodziewać się zalewu gier Bethesda Softworks w usłudze Microsoftu. Jest to związane z niedawnym głośnym przejęciem przez korporację wspomnianej firmy - transakcja opiewała na kwotę 7,5 miliarda dolarów.


Sprawdź także:
DOOM Eternal

DOOM Eternal

Premiera: 20 marca 2020
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH, XBOX X/S, PS5

DOOM Eternal to pierwszoosobowa strzelanka, kontynuacja DOOM-a z 2016 roku, który stanowił restart serii FPS-ów, swoimi korzeniami sięgającej początków wirtualnej rozrywk...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?